Rozszerzenia domen .lukow.pl, .mazowsze.pl oraz .mielno.pl

Rozszerzenia domen .grajewo.pl, .jelenia-gora.pl oraz .karpacz.pl
3 listopada 2018
Rozszerzenia domen .kutno.pl, .legnica.pl oraz .lomza.pl
5 listopada 2018

Domena .lukow.pl

Łuków to miasto, zlokalizowane w województwie lubelskim, w powiecie łukowskim. Jest to największy ośrodek miejski między Lublinem, Siedlcami, Puławami a Białą Podlaską. Domena .lukow.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: telewizja.lukow.pl, osir.lukow.pl, sp1.lukow.pl, puik.lukow.pl, dziecko.lukow.pl, biblioteka.lukow.pl, pcpr.lukow.pl, albert.lukow.pl, pks.lukow.pl, 1lo.lukow.pl, hotel.lukow.pl, lok.lukow.pl oraz zs2.lukow.pl.

Domenę możesz zarejestrować na stronie cal.pl/domeny-bulk

Domena .mazowsze.pl

Województwo mazowieckie jest to jednostka podziału administracyjnego Polski, największe pod względem powierzchni i ludności województwo, znajdujące się w środkowej i wschodniej części Polski. Domena .mazowsze.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .mazowsze.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Rejestracji dokonasz na cal.pl. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: obserwatorium.mazowsze.pl, szkola.mazowsze.pl, wup.mazowsze.pl, modr.mazowsze.pl, wiw.mazowsze.pl, frdl.mazowsze.pl, bania.mazowsze.pl, trzciany.mazowsze.pl, taniec.mazowsze.pl oraz pacyna.mazowsze.pl.

Domena.mielno.pl

Mielno to miasto, zlokalizowane w północno-zachodniej Polsce w województwie zachodniopomorskim. Jest położone nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, na Wybrzeżu Słowińskim. Domena .mielno.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .mielno.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: wczasy.mielno.pl, zielonyraj.mielno.pl, panorama.mielno.pl, lesnyresort.mielno.pl, pod-wymami.mielno.pl, anastazja.mielno.pl, zacisze.mielno.pl, willamateo.mielno.pl, helios.mielno.pl, gryf.mielno.pl, krystjana.mielno.pl oraz podarkadami.mielno.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok