Rozszerzenia domen .kutno.pl, .legnica.pl oraz .lomza.pl

Rozszerzenia domen .lukow.pl, .mazowsze.pl oraz .mielno.pl
3 listopada 2018

Domena .kutno.pl

Kutno to miasto, znajdujące się w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, nad rzeką Ochnią. Miasto to powstało na przełomie XIII i XIV wieku. Domena .kutno.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .kutno.pl jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.kutno.pl, piw.kutno.pl, mzk.kutno.pl, kominki.kutno.pl, szpital.kutno.pl, pwik.kutno.pl, mosir.kutno.pl, znm.kutno.pl, hydrobud.kutno.pl, budrem.kutno.pl, ngo.kutno.pl, czworka.kutno.pl, awis.kutno.pl oraz foton.kutno.pl.

Tą domenę możesz zarejestrować na www.cal.pl

Domena .legnica.pl

Legnica to miasto, znajdujące się w środkowej części województwa dolnośląskiego. Leży nad rzekami: Kaczawą i wpadającą do niej Czarną Wodą. Domena .legnica.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .legnica.pl jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Rejestracji domeny dokonasz na https://www.cal.pl/domeny. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: portal.legnica.pl, alo.legnica.pl, diecezja.legnica.pl, osir.legnica.pl, mpk.legnica.pl, medyk.legnica.pl, galeria.legnica.pl, wpec.legnica.pl, domus.legnica.pl, budowlanka.legnica.pl oraz edytor.legnica.pl.

Domena .lomza.pl

Łomża to miasto, zlokalizowane w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim, nad rzeką Narew. Domena .lomza.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .lomza.pl jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: twp.lomza.pl, 600.lomza.pl, oke.lomza.pl, cen.lomza.pl, psm.lomza.pl, retro.lomza.pl, sp2.lomza.pl, oik.lomza.pl, eurodom.lomza.pl, pie.lomza.pl, pielgrzymka.lomza.pl oraz brunon.lomza.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok