Rozszerzenia domen .katowice.pl, .ketrzyn.pl oraz .kolobrzeg.pl

Rozszerzenia domen .cieszyn.pl, .dlugoleka.pl oraz .glogow.pl
3 listopada 2018

Domena .katowice.pl

Katowice to miasto, znajdujące się w południowej Polsce, siedziba władz województwa śląskiego. Katowice to jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i największe pod względem ludności miasto konurbacji górnośląskiej. Siedziba Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Domena .katowice.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Rejestracji możesz dokonać na www.cal.pl/domeny. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: portal.katowice.pl, ir.katowice.pl, tbs.katowice.pl, pm.katowice.pl, radio.katowice.pl, uck.katowice.pl, wodociągi.katowice.pl, wfosigw.katowice.pl, rig.katowice.pl, isnet.katowice.pl, zdz.katowice.pl, kzgm.katowice.pl, zaleze.katowice.pl, izbapiel.katowice.pl oraz mosir.katowice.pl.

Domena .ketrzyn.pl

Kętrzyn to miasto, zlokalizowane w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba powiatu kętrzyńskiego. Kętrzyn leży w krainie historycznej Prusy Dolne kilkanaście kilometrów na wschód od granic Warmii. Domena .ketrzyn.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .ketrzyn.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: it.ketrzyn.pl, ktk.ketrzyn.pl, starostwo.ketrzyn.pl, muzeum.ketrzyn.pl, kck.ketrzyn.pl, biblioteka.ketrzyn.pl, zajazd.ketrzyn.pl, przystan.ketrzyn.pl, straz.ketrzyn.pl, zso.ketrzyn.pl oraz utw.ketrzyn.pl.

Tą domenę zarejestrujesz na www.cal.pl/domeny-internetowe-rejestrowane-tld

Domena .kolobrzeg.pl

Kołobrzeg to miasto, znajdujące się w północno-zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego. Położone jest na Pomorzu Zachodnim, nad Morzem Bałtyckim, przy drodze krajowej nr 11. Domena .kolobrzeg.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .kolobrzeg.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: informacje.kolobrzeg.pl, gmina.kolobrzeg.pl, uzdrowisko.kolobrzeg.pl, sport.kolobrzeg.pl, powiat.kolobrzeg.pl, kzp.kolobrzeg.pl, a.kolobrzeg.pl, psp.kolobrzeg.pl, kajaki.kolobrzeg.pl, km.kolobrzeg.pl, szpital.kolobrzeg.pl, ow.kolobrzeg.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok