Rozszerzenia domen .grajewo.pl, .jelenia-gora.pl oraz .karpacz.pl

Rozszerzenia domen .cieszyn.pl, .dlugoleka.pl oraz .glogow.pl
3 listopada 2018
Rozszerzenia domen .lukow.pl, .mazowsze.pl oraz .mielno.pl
3 listopada 2018

Domena .grajewo.pl

Grajewo to miasto w województwie podlaskim, nad rzeką Ełk. Od 1 stycznia 1999 roku Grajewo jest siedzibą powiatu grajewskiego. Według danych z czerwca 2012 roku miasto to miało ponad 22 tysiące mieszkańców. Domena .grajewo.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .grajewo.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: mops.grajewo.pl, zs2.grajewo.pl, katering.grajewo.pl, biblioteka.grajewo.pl, gff.grajewo.pl, mdk.grajewo.pl, gih.grajewo.pl, lynka.grajewo.pl oraz pcpr.grajewo.pl.

Domenę możesz zarejestrować na www.cal.pl/

Domena.jelenia-gora.pl

Jelenia Góra to miasto, znajdujące się w województwie dolnośląskim, w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej, nad rzeką Bóbr. Jelenia Góra jest polską stolicą Euroregionu Nysa. Domena .jelenia-gora.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny .jelenia-gora.pl jest standardowa – minimum 3 oraz maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tę domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: mops.jelenia-gora.pl, jbc.jelenia-gora.pl oraz grs.jelenia-gora.pl.

Domena .karpacz.pl

Karpacz to miasto, które znajduje się w dolinie rzeki Łomnicy. Historycznie leży na Dolnym Śląsku. W latach 1945–1954 było siedzibą wiejskiej gminy Karpacz. Domena .karpacz.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: sonata.karpacz.pl, perla.karpacz.pl, sandra.karpacz.pl, gran.karpacz.pl, dabrowka.karpacz.pl, willa-eden.karpacz.pl, zielnik.karpacz.pl, waldi.karpacz.pl, domnatury.karpacz.pl, admiral.karpacz.pl oraz dzikipotok.karpacz.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok