Rozszerzenia domen .cieszyn.pl, .dlugoleka.pl oraz .glogow.pl

Rozszerzenia domen .katowice.pl, .ketrzyn.pl oraz .kolobrzeg.pl
2 listopada 2018
Rozszerzenia domen .grajewo.pl, .jelenia-gora.pl oraz .karpacz.pl
3 listopada 2018

Domena .cieszyn.pl

Cieszyn to miasto w umiejscowione w województwie śląskim. Dzieje Cieszyna sięgają aż do IX wieku. Lokacja miasta nastąpiła około 1220 roku – od końca XIII wieku Cieszyn był centrum Księstwa Cieszyńskiego. Domena .cieszyn.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Domenę możesz zarejestrować na https://www.cal.pl/panel-domen. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.cieszyn.pl, powiat.cieszyn.pl, szybinski.cieszyn.pl, kontur.cieszyn.pl, biblioteka.cieszyn.pl, ec.cieszyn.pl, pogotowie.cieszyn.pl, zbm.cieszyn.pl, palermo.cieszyn.pl oraz zagroda.cieszyn.pl.

Domena .dlugoleka.pl

Długołęka to gmina wiejska w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim. Gmina Długołęka to najludniejsza gmina wiejska w Polsce. Domena .dlugoleka.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: gmina.dlugoleka.pl, portal.dlugoleka.pl, zlobek.dlugoleka.pl oraz korty.dlugoleka.pl.

Tą domenę zarejestrujesz na https://www.cal.pl/domeny-idn

Domena .glogow.pl

Głogów to miasto w zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Miasto to, jest umiejscowione nad rzeką Odrą. Głogów jest szóstym co do wielkości miastem w województwie. Miasto usytuowane jest na obszarze Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. Domena .glogow.pl to domena regionalna, często wykorzystywana w celu promocji lokalnych przedsiębiorstw, szkół oraz różnego rodzaju organizacji. Domeny te cechują się znacznie niższym kosztem rejestracji niż domeny krajowe. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: pup.glogow.pl, mbp.glogow.pl, powiat.glogow.pl, muzeum.glogow.pl, zp.glogow.pl, sp12.glogow.pl, cez.glogow.pl, km.glogow.pl, sit.glogow.pl, zsw.glogow.pl, domator.glogow.pl oraz serwis.glogow.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok